// OKLEJANIE POJAZDÓW · WIELISZEW · POWIAT LEGIONOWSKI

Oklejanie pojazdów
Wieliszew

Wrap pełny, branding flot, color change, oklejanie łodzi i motocykli. Od jednego auta po flotę 50 pojazdów. Montaż w klimatyzowanej hali, ekipa 2-4 montażystów na auto.

13 kmod Wieliszew
do 20 min dojazddostawa
17 latdoświadczenia

Oklejanie pojazdów dla firm z Wieliszew

Nasza hala produkcyjna mieści się w Kątach Węgierskich (gmina Nieporęt), zaledwie 13 km od Wieliszew. Dzięki temu firmy z Wieliszew i całego powiatu legionowski obsługujemy szybko — bez pośredników, z dostawą do 20 min dojazd i możliwością odbioru osobistego. Wrap, color change, flotowe

W Wieliszew szczególnie często realizujemy zlecenia dla branż: Budownictwo i deweloperzy, Usługi profesjonalne, Retail i handel, Motoryzacja, Eventy i konferencje — dobieramy rozwiązania pod specyfikę lokalnego rynku.

Obsługujemy też okoliczne miejscowości: Komornica, Olszewnica Nowa, Krubin.

// FAQ

Oklejanie pojazdów Wieliszew — częste pytania

Czy realizujecie oklejanie pojazdów dla firm z Wieliszew?

Tak. Obsługujemy Wieliszew i cały powiat legionowski z hali w Kątach Węgierskich (13 km). Dojazd, odbiór i dostawa bez problemu — orientacyjny czas dostawy materiałów: do 20 min dojazd.

Ile trwa pełne oklejenie auta?

Standardowe oklejenie auta osobowego (full wrap) to 3–5 dni roboczych, auta dostawcze i ciężarowe 4–7 dni. Flotę realizujemy jako zaplanowany projekt.

Jak długo wytrzymuje folia?

Folie klasy 3M i KPMF wytrzymują 5–7 lat na zewnątrz przy właściwej pielęgnacji.

Czy folię można zdjąć bez uszkodzenia lakieru?

Tak — folię zdejmuje się czysto, bez uszkodzenia oryginalnego lakieru, o ile lakier był w dobrym stanie przed aplikacją.

Oklejanie pojazdów w Wieliszew?
Wyceń w 24 h.

Bezpłatna wycena, jeden opiekun projektu, dostawa do 20 min dojazd do Wieliszew.

📞 Zadzwoń ✏️ Wyceń projekt
WhatsApp