Gadżety reklamowe
Białystok
Długopisy i breloki, kubki termiczne, elektronika (USB, powerbanki), gadżety eko z bambusa, zestawy eventowe, edycje limitowane premium. Nadruk, grawer, tłoczenie, haft.
Gadżety reklamowe dla firm z Białystok
Realizujemy gadżety reklamowe dla firm z Białystok i całej Polski. Projekt i wycenę ustalamy zdalnie (e-mail, telefon), a gotowe materiały wysyłamy kurierem do Białystok w 24–48h. Długopisy, kubki, powerbanki, eko, eventowe. Nakład od 50 szt.
W Białystok szczególnie często realizujemy zlecenia dla branż: Retail i handel, Usługi profesjonalne, Medyczna i uroda, Eventy i konferencje, Oświata — dobieramy rozwiązania pod specyfikę lokalnego rynku.
Obsługujemy też okoliczne miejscowości: Podlasie.
Gadżety reklamowe Białystok — częste pytania
Obsługujecie firmy z Białystok, mimo że hala jest pod Warszawą?
Tak. Gadżety reklamowe to usługa, którą realizujemy dla klientów z całej Polski — projekt ustalamy zdalnie (e-mail, telefon), a gotowe materiały wysyłamy kurierem do Białystok w 24–48h. Z wieloma firmami spoza Mazowsza współpracujemy stale.
Jaki jest minimalny nakład gadżetów?
Większość gadżetów personalizujemy od 1 sztuki. Przy nakładach od 50–100 szt. ceny jednostkowe znacząco spadają.
Czy zobaczę wizualizację przed produkcją?
Tak, zawsze. Przed produkcją wysyłamy cyfrową wizualizację do akceptacji.
Jakie techniki znakowania gadżetów stosujecie?
Nadruk UV (pełny kolor), grawer laserowy, tłoczenie oraz doming — dobieramy technikę do materiału i efektu.
Gadżety reklamowe w Białystok?
Wyceń w 24 h.
Bezpłatna wycena, jeden opiekun projektu, wysyłka kurierem do Białystok w 24–48h.