KING PROMOTION Drukarnia & Studio graficzne | Nieporęt | Legionowo | Kąty Węgierskie | Warszawa
Posted on 31 lipca 2014 by admin on Strony www

Strony WWW

Budujemy responsywne strony internetowe

stosując najnowsze technologie zachowując wysoki poziom użyteczności. Nasze strony tworzymy od zera biorąc pod uwagę sugestie i oczekiwania klienta, w kwestii wyglądu jak i funkcjonalności witryny.

Urządzenia mobilne (smartfony i tablety) stają się głównymi urządzeniami, wykorzystywanymi przez użytkowników do poszukiwania informacji w Internecie dlatego też tak ważne jest by Twoja strona była kompatybilna z każdą z tych platform. Decydując się na responsywną stronę internetową możesz być pewny, że strona będzie wyglądała dobrze na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy smartfonie.

Strony RWD (Responsive Web Design) – automatycznie dostosują wygląd i funkcjonalność do rozdzielczości ekranu urządzenia użytkownika. Dzięki możliwości wykrycia konkretnego typu urządzenia lub jego systemu operacyjnego, jesteśmy w stanie sterować zawartością i wyświetlać zoptymalizowaną treść.

System CMS – to intuicyjny w obsłudze panel administracji strony internetowej firmy, jest łatwa i szybka dzięki czemu nawet każdy może być administratorem treści swojej strony.

Administracja stron WWW – w naszej ofercie znajdziesz również kompleksowe zarządzanie Twoją stroną www, w skład którego wchodzi m.in.: opracowanie treści i publikacja komunikatu, promocja wybranych publikacji poprzez narzędzia marketingu online, czy też tworzenie kreacji graficznych na bieżące potrzeby serwisu jak również pełna pomoc techniczna serwerów, baz sql czy e-mail.

Dodaj komentarz