KING PROMOTION Drukarnia & Studio graficzne | Nieporęt | Legionowo | Kąty Węgierskie | Warszawa
Posted on 31 lipca 2014 by admin on Social media

Marketing internetowy

Pozycjonowanie stron internetowych/h6>
Pozycjonowanie (SEO) to najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy w internecie. Usługa polega na umieszczeniu strony www Twojej firmy na samej górze wyników wyszukiwania w Google. Aktualne badania pokazują, że ponad 53% wszystkich wejść na strony www następuje z wyszukiwarki internetowej. Po wpisaniu słów kluczowych opisujących produkt lub usługę klienci trafiają bezpośrednio na Twoją ofertę. Aż 93% ankietowanych wskazało na odwiedziny z wyszukiwarki, jako najbardziej rentowną i skuteczną formę reklamy w internecie.

adwords / facebook

Kampanie marketingowe w sieci to dziś najlepszy i najskuteczniejszy sposobów na zaistnienie Twojej firmy lub produktu na rynku, przy jednoczesnym zachowaniu relatywnie niskich kosztów. Sama budowa strony internetowej to nie wszystko – by strona przyniosła oczekiwany efekt należy ją dobrze wypromować, wyróżnić z gąszczu informacji i przedstawić w oczekiwanej przez nas grupie docelowej.

AdWords

Kampanie Google AdWords to szybkie i bardzo skuteczne narzędzie reklamy, które zwiększy zainteresowanie ofertą Twojej firmy lub sprzedaż sklepu internetowego.

Zajmujemy się prowadzeniem skutecznych kampanii Google AdWords, włącznie z tworzeniem niezbędnych kreacji graficznych na ich potrzeby.

Facebook

Idealnym uzupełnieniem firmowej strony www jest dobrze prowadzony fanpage na portalu Facebook, dzięki któremu zawsze pozostajesz w kontakcie z klientami.

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem fanpage’y oraz kampanii reklamowych, promujących stronę, aktywność lub wydarzenie pośród użytkowników Facebooka.

Dodaj komentarz