KING PROMOTION Drukarnia & Studio graficzne | Nieporęt | Legionowo | Kąty Węgierskie | Warszawa
Posted on 24 marca 2016 by admin on oklejanie łodzi

Oklejanie łodzi Zegrze

Mamy również ciekawą ofertę na oklejanie łodzi Zegrze dla żeglarzy, motorowodniaków, kajakarzy i wędkarzy.

 

Oklejanie łodzi Zegrze jest sposób by twoja jednostka wyróżniała się na tle innych. Dzięki oklejeniu, Twoja łódź zmieni swoje oblicze. Niepowtarzalny kolor kadłuba lub oryginalna grafika oklejanie łodzi nieporętspowoduje, że Twoja łódź będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Szeroka gama kolorów specjalnej folii może przyprawić o zawrót głowy, zaś wydruki dodadzą jej blasku i nowoczesności, coś czego nie może zapewnić zwykła farba. W zależności od tego jak chcesz by Twoja łódź wyglądała, grafika jest całkowicie poddana Twojej woli, gdyż sam masz wpływ na to jak ma wyglądać. Nasz doświadczony personel, doradzi i pomoże Ci w opracowaniu indywidualnego i niepowtarzalnego wizerunku Twojej łodzi.

oklejanie-łodzi-zegrzeUniwersalna folia

To prawda, że folia, którą wykorzystuje się do oklejania ma szerokie zastosowanie. Warto jednak podkreślić, że w tym przypadku jest ona stosowana z myślą o tych samych efektach, jak w przypadku samochodów.
Z jednej strony właściciele jachtów czy żaglówek mogą reklamować swoje firmy w sezonie i to zatłoczonych kurortach letnich, z drugiej mowa zaś o bezpieczeństwie, estetyce i ochronie farby. Co więcej, taki sposób promocji to swoistego rodzaju nowość, a jak wiadomo, nowości przyciągają konsumentów.

Co i jak?

Warsztaty, które oferują oklejania łodzi czy oklejanie jachtów, kierują się takimi samymi zasadami, jak w przypadku samochodów. Przede wszystkim ważne jest poznanie potrzeb i oczekiwań klienta. W drugiej kolejności musi on zdecydować się na projekt. W tym przypadku design jest najczęściej przygotowywany na podkładzie zdjęcia motorówki czy łodzi. Efekt? Realne odzwierciedlenie, które pozwala zainteresowanemu Klientowi podjąć ostateczną decyzję o dokonaniu realizacji.

Nowoczesna technologia i jej możliwości

Z punktu osób zainteresowanych takim rozwiązaniem, trzeba pokreślić kwestię ewentualnych zmian.
W przypadku zastosowania folii jest to w pełni możliwe. Inaczej mówiąc, właściciel jachtu lub łodzi może w każdej chwili powrócić do pierwotnego wyglądu swojej jednostki wodnej lub też zdecydować się na zmianę jej wizerunku. Folia jest tu zatem materiałem, który daje nieorganiczne możliwości kreowania i umożliwia stworzenie wyjątkowego wyglądu łodzi, motorówki czy jachtu.

Oprócz tego że folie na kadłubach pełnią  funkcję ochronną, niewątpliwą zaletą oklejania jednostek jest fakt, iż metoda ta jest dużo tańsza i szybsza od tradycyjnego pokrywania ich powierzchni farbą. Jeśli zaś znudzi Ci się wizerunek Twojego jachtu, łodzi czy kajaka, w ciągu 48 godzin ( zależy oczywiście od wielkości jednostki ) zmienimy go, by znów cieszył Twoje oczy.

Zdjęcia wykorzystane dzięki uprzejmości firmy Pro-Skippers – lider w szkoleniu, czarterowaniu oraz organizowaniu rejsów.

 

Dodaj komentarz