KING PROMOTION Drukarnia & Studio graficzne | Nieporęt | Legionowo | Kąty Węgierskie | Warszawa
Posted on 24 marca 2016 by admin on Nadruk na szkle i plexi

Nadruk na szkle

Nadruk na szkle lub plexi

Nadruk na szkle i plexi, cieszy się ogromną popularnością i dlatego też, staramy się dokładać wszelkich starań, by to, co dzięki nam się tworzy, mogło spełniać nadruk na szkle nieporętwszelkie wymagania i oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Różnego rodzaju nadruki na szkle, czy też panel szklany na ścianę, to marzenie nie jednego właściciela domu.

Mając wizję, pomysły i chęć stworzenia swojego miejsca w sposób oryginalny, niekonwencjonalny i ponadczasowy, z całą pewnością, fototapeta na szkle, będzie idealnym rozwiązaniem. Perfekcja i profesjonalizm, to wyznacznik tego, jak mogą wyglądać ściany Twojego mieszkania! ZS naszej strony, gwarantujemy bezpośredni druk na szkle, który jest naszą specjalnością, domeną i podstawą. Nie posługujemy się naklejkami, czy wkładaniem grafiki między tafle szkła.

nadruk na szkle legionowoNa życzenie klienta, wszelkie szkła, zarówno do kuchni, jak i do łazienki, wycinane są na wymiar i mogą też posiadać indywidualne otwory na gniazdka elektryczne, czy też armaturę łazienkową. Nasze panele ścienne na ścianę z grafiką wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Szkło jest odpowiednio hartowane i do tego ma również szlifowane krawędzie.

Piękne obrazy i wydruki na szkle, będą idealnym rozwiązaniem, dla każdego nowoczesnego mieszkania. Łatwość w utrzymaniu czystości, niezniszczalność szkła, jak również jego oryginalność sprawiają, że warto na nie postawić i na takie przedsięwzięcie się zdecydować.

Pracownicy naszej firmy, dojeżdżają do klienta na pomiary i robią wszystko, by druk na szkle, został wykonany w przeciągu trzech tygodni, począwszy od pomiaru, docięcia, druku bezpośredniego, po transport i sam montaż.

Najlepsza grafika na szkle, miliony różnorodnych obrazków, a w tym najlepsza z możliwości, stworzenia domu nowoczesnego, oryginalnego i przede wszystkim ponadczasowego.

Współpracujemy z firmą Meble Falcons – producent mebli na zamówienie.