KING PROMOTION Drukarnia & Studio graficzne | Nieporęt | Legionowo | Kąty Węgierskie | Warszawa
Posted on 24 marca 2016 by admin on Litery przestrzenne 3D

Litery przestrzenne 3d

Litery przestrzenne 3D i znaki graficzne podświetlane

Litery przestrzenne 3D i znaki graficzne podświetlane pozwalają w bardzo elegancki i trwały sposób reklamować firmę, podnosząc jej prestiż i zwiększając rozpoznawalność. Dzięki starannie wykonanym literom 3D można nie tylko kreować wizerunek przedsiębiorstwa, ale także przykuwać uwagę klientów.litery przestrzenne 3d legionowo
W naszej pracowni wykonujemy litery 3D podświetlane od tyłu oraz świecące licem i bokami: klejone oraz gięte z plexi. Do produkcji liter ze styroduru wykorzystujemy wyłącznie urządzenia pochodzące od znanych dostawców, gwarantując klientom wysoką jakość i funkcjonalność oferowanych produktów.
Litery 3D świecące licem o wysokości od 300 mm do 2000 mm wykonujemy ze specjalnych taśm aluminiowych o różnej szerokości od 60 mm do 217 mm, lico z płyty plexi, tył natomiast z PCV gr 8-10 mm. Do oświetlenia wykorzystujemy moduły LED. Zarówno zwykłe, jak i podświetlane litery 3D doskonale nadają się zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.
Znacznie tańszą alternatywą dla liter i znaków podświetlanych są napisy 3D wykonane ze styroduru o grubości od 2 cm do 10 cm lub z bloków styropianowych. Wykonujemy również przestrzenne elementy scenografii, realizując zamówienia na terenie miasta Poznań oraz okolic.

Klitery przestrzenne 3d nieporętształt liter 3D ze styroduru jest uzyskiwany dzięki profesjonalnym giętarkom sterowanym numerycznie. Wykonane elementy malujemy farbami na kolory wg. wzornika RAL lub NCS
Istnieje również możliwość innego wykończenia wykonanych elementów np. lico z kolorowej plexi.

Oferujemy również, kasetony z plexi, kasetony frezowane z dibondu, kasetony z systemem napinającym, szyldy, pylony, tablice reklamowe, itp. Do naszych realizacji stosujemy tylko i wyłącznie najlepsze na rynku oświetlenie LED firm LG i SAMSUNG, współpracujemy z firmą Studio LED.

 

Projekt i realizacja dla firmy OLMIKS – Hurtownia Budowlana Nieporęt

Projekt i realizacja dla firmy Przedszkole STONOGA