KING PROMOTION Drukarnia & Studio graficzne | Nieporęt | Legionowo | Kąty Węgierskie | Warszawa
Posted on 16 maja 2016 by admin on Fototapety

Fototapety Legionowo

Oferujemy Państwu druk fototapety Legionowo, Warszawa, Nieporęt, Serock, Marki, Radzymin, Wołomin:

Drukując fototapety przykładamy szczególną uwagę do jakości wykonaniafototapety-nieporęt
bryty fototapet są idealnie docięte, materiał nieskazitelnie czysty

Oryginalne tusze których używamy do druku fototapet nie zawierają szkodliwego
dla zdrowia cykloheksanolu, ani metali ciężkich dzięki temu możemy z czystym sumieniem
polecać nasze fototapety do pomieszczeń jadalnych, pokoi dzieci itp

Drukujemy fototapety , na takich podłożach jak:

Papier lateksowy – Syntetyczny papier lateksowy o gramaturze 212 g/m2. Materiał o gładkiej (płaskiej) powierzchni z połyskiem. Fototapetę wydrukowaną na takim nośniku przykleja się w sposób klasyczny, tzn. należy nanieść klej na fototapetę, złożyć tak jak książkę i odłożyć do nasiąkania na ok. 5 minut, następnie przykleić do wcześniej zagruntowanej ściany. Fototapeta na papierze lateksowym daje bardzo dobry efekt końcowy przy najniższej cenie. Wydruk na papierze lateksowym ma niski stopień zmywalności tzn. można go delikatnie przecierać miękką, wilgotną gąbką bez użycia detergentów. Stopień zmywalności można zwiększyć dodatkową warstwą laminatu. Wydruk dzielony jest na pasy o optymalnej szerokości, najczęściej w przedziale 50-135cm.

Tapeta flizelinowa z laminatem – Flizelina (inaczej włóknina – mieszanka włókien syntetycznych i celulozowych) o gładkiej (płaskiej) i matowej powierzchni. Nadaje się do każdego wnętrza, w którym nie będzie narażona na bezpośrednie zachlapywanie wodą. Wydruk na flizelinie ma niski stopień zmywalności tzn. można go delikatnie przecierać miękką, wilgotną gąbką bez użycia detergentów. Stopień zmywalności można zwiększyć dodatkową warstwą laminatu. Bardzo łatwy do przyklejania. Montaż polega na nakładaniu kleju tylko na ścianę (wcześniej zagruntowaną) i przykładaniu suchej tapety. Wydruk dzielony jest na pasy o optymalnej szerokości, najczęściej w przedziale 50-128cm.

Tapeta winylowa na podłożu papierowym – Materiał o powierzchni w satynowym połysku z delikatną fakturą przypominającą piasek. Dobrze maskuje niedoskonałości ściany. Nadaje się również do łazienek i kuchni. Fototapetę wydrukowaną na takim podłożu przykleja się w sposób klasyczny, tzn. należy nanieść klej na fototapetę, złożyć tak jak książkę i odłożyć do nasiąkania na ok. 5-10 minut, następnie przykleić do wcześniej zagruntowanej ściany. Wydruki winylowe na podłożu papierowym mają wysoki stopień zmywalności tzn. można je zmywać miękką, wilgotną gąbką z użyciem łagodnego detergentu (np. płyn do mycia naczyń). Stopień zmywalności można zwiększyć dodatkową warstwą laminatu. Wydruk dzielony jest na pasy o optymalnej szerokości, najczęściej w przedziale 50-129cm.

Tapeta winylowa na podłożu flizelinowym – Materiał o gładkiej (płaskiej) powierzchni w satynowym połysku. Nadaje się do każdego rodzaju wnętrza. Bardzo łatwy do przyklejania. Montaż polega na nakładaniu kleju tylko na ścianę (wcześniej zagruntowaną) i przykładaniu suchej tapety. Wydruki winylowe na podłożu flizelinowym mają wysoki stopień zmywalności tzn. można je zmywać miękką, wilgotną gąbką z użyciem łagodnego detergentu (np. płyn do mycia naczyń). Stopień zmywalności można zwiększyć dodatkową warstwą laminatu. Wydruk dzielony jest na pasy o optymalnej szerokości, najczęściej w przedziale 50-129cm.

Tapeta flizelinowa – Najwyższej jakości, specjalnie prasowana flizelina o gładkiej (płaskiej) i półmatowej powierzchni. Nadaje się do każdego wnętrza, w którym nie będzie narażona na bezpośrednie zachlapywanie wodą. Wydruk na flizelinie ma niski stopień zmywalności tzn. można go delikatnie przecierać miękką, wilgotną gąbką bez użycia detergentów. Bardzo łatwy do przyklejania. Montaż polega na nakładaniu kleju tylko na ścianę (wcześniej zagruntowaną) i przykładaniu suchej tapety. Wydruk dzielony jest na pasy o szerokości 47-50cm.

Folia samoprzylepna – Folia o gładkiej (płaskiej) powierzchni, do wyboru: połysk lub mat. Wydruk na folii ma średni stopień zmywalności tzn. można go zmywać miękką, wilgotną gąbką z użyciem łagodnego detergentu (np. płyn do mycia naczyń). Stopień zmywalności można zwiększyć dodatkową warstwą laminatu. Wydruk na folii dedykowany jest do płaskich i gładkich powierzchni takich jak: lodówki, meble, drzwi suwane, szkło, lustro, reklamy itd. Wydruk dzielony jest na pasy o optymalnej szerokości, najczęściej w przedziale 50-100cm.

Folia magnetyczna – Jednostronnie namagnesowana folia (grubości 0,5mm) o gładkiej (płaskiej) powierzchni w satynowym połysku. Folia magnetyczna pozwala na wielokrotny, łatwy montaż i demontaż bez pozostawiania jakichkolwiek śladów (nie niszczy powierzchni do której przylega). Wydruk na folii magnetycznej ma średni stopień zmywalności tzn. można go zmywać miękką, wilgotną gąbką z użyciem łagodnego detergentu (np. płyn do mycia naczyń). Stopień zmywalności można zwiększyć dodatkową warstwą laminatu. Wydruk na folii magnetycznej dedykowany jest do płaskich i gładkich metalowych powierzchni takich jak: lodówki, metalowe meble, metalowe drzwi, reklamy, tablice informacyjne i krótkotrwale na samochodach itd. Wydruk dzielony jest na pasy o maksymalnej szerokości 60cm.

Folia samoprzylepna Frontstick – Folia Frontstick o gładkiej (płaskiej) powierzchni, na której zadruk odbywa się od strony z klejem. Fototapeta na folii Frontstick jest często stosowana w kuchniach i łazienkach do naklejania na szkle od tyłu. Wydruk dzielony jest na pasy o optymalnej szerokości, najczęściej w przedziale 50-100cm.

Folia samoprzylepna PhotoTex – Folia PhotoTex o powierzchni przypominająca bardzo delikatne płótno, z niewysychającym klejem, przeznaczonym do wielokrotnego montażu. Wydruk na folii PhotoTex dedykowany jest wszędzie tam, gdzie po krótkim czasie zajdzie konieczność wymiany wydruku w sposób łatwy, szybki i nie pozostawiający śladów usuwania. Polecany na wszystkie płaskie i gładkie powierzchnie. Wydruk ma średni stopień zmywalności tzn. można go zmywać miękką, wilgotną gąbką z użyciem łagodnego detergentu (np. płyn do mycia naczyń). Stopień zmywalności można zwiększyć dodatkową warstwą laminatu. Wydruk dzielony jest na pasy o optymalnej szerokości, najczęściej w przedziale 50-135cm.

Canvas – Materiał o powierzchni do złudzenia przypominającej obraz olejny. Do wyboru dwie faktury: pierwsza – przypominająca tkane, grube płótno o matowej powierzchni, druga – nieregularna w satynowym połysku. Wydruk na canvas ma wysoki stopień zmywalności tzn. można go zmywać miękką, wilgotną gąbką z użyciem łagodnego detergentu (np. płyn do mycia naczyń). Stopień zmywalności można zwiększyć dodatkową warstwą laminatu. Wydruk dzielony jest na pasy o optymalnej szerokości, najczęściej w przedziale 50-129cm. Można go naciągać na ramy (krosna malarskie).

Współpracujemy z bazą zdjęć fotolia.